Eesti English Русский

                              TERE  TULEMAST  !  


					

OÜ HINGEHOID on 100%- liselt Eesti kapitalil 2012 aastal loodud ettevõte. Meie peamiseks tegevusalaks on invatarvete , hooldus- ja põetusvahendite maaletoomine  ning edasimüük nii lõpptarbijale kui ka raviasutustele ( haiglad, hooldus-, põetus- ja taastusraviasutused ning vanadekodud ). Oma professionaalse meeskonnaga, panustame toodete kvaliteedile ja heale teenindusele - lootes ära teenida abivajajate kõige suurima rahulolu.
OÜ Hingehoid suureks eesmärgiks on jõuda abivajajateni eelkõige Eestis, aga ka naaberriikides, pakkudes kõigile inimväärikat elu kõige kaasaegsemate abivahenditega.

www.invamed.ee vahendusel oleme valmis Teid teenindama 24h ööpäevas.

          " MÕELGE SELLELE, ET TÄNAST PÄEVA EI TULE ENAM KUNAGI "

    " KÜLASTAGE MEIE E-POODI ,SIIS KOOS HOMSEGA SÜNNIB KA LOOTUS "


Epood > INKONTINENTSUS e. URIINIPIDAMATUSE TOOTED > täiskasvanute imavad mähkmed

Väga kvaliteetsed täiskasvanute mähkmed - valmistatud õhku ja niiskust  läbilaskvast pehmest tekstiilisarnasest materjalist ;  tagant elastse kummiga - mis tagab eriti hea istuvuse ; niiskusindikaatoriga,mis annab märku mähkme vahetamise vajadusest ; vedelikku tõrjuva sisemise lekke barjääridega ; SAP (Super Absorbency Polymer) pulbrit sisaldava vatipadjaga, mis hoiab vedelikku kindlalt mähkme sisemises osas ja tõkestab lõhna ning bakterite levikut ; 4 tugeva liim-teip kinnitusega ; spetsiaalse ADL vedelikku jaotava pealiskihiga, mis juhib vedeliku kiiresti imava osa sisse ning kaitseb nahka liigniiskuse eest ( "WELLMED" ; "SELPED" ).

keskmine pidamatus (2000ml), suurus M, 10tk

Hind: 8.00- EUR

keskmine pidamatus (2500ml), suurus L, 10tk

Hind: 8.50 EUR

raske pidamatus (2500ml), suurus M, 10tk

Hind: 8.50 EUR

raske pidamatus (3000ml), suurus L, 10tk

Hind: 9.00- EUR

raske pidamatus (4000ml), suurus XL, 10tk

Hind: 9.90 EUR
«
»