Eesti English Русский

                              TERE  TULEMAST  !  


					

OÜ HINGEHOID on 100%- liselt Eesti kapitalil 2012 aastal loodud ettevõte. Meie peamiseks tegevusalaks on invatarvete , hooldus- ja põetusvahendite maaletoomine  ning edasimüük nii lõpptarbijale kui ka raviasutustele ( haiglad, hooldus-, põetus- ja taastusraviasutused ning vanadekodud ). Oma professionaalse meeskonnaga, panustame toodete kvaliteedile ja heale teenindusele - lootes ära teenida abivajajate kõige suurima rahulolu.
OÜ Hingehoid suureks eesmärgiks on jõuda abivajajateni eelkõige Eestis, aga ka naaberriikides, pakkudes kõigile inimväärikat elu kõige kaasaegsemate abivahenditega.

www.invamed.ee vahendusel oleme valmis Teid teenindama 24h ööpäevas.

          " MÕELGE SELLELE, ET TÄNAST PÄEVA EI TULE ENAM KUNAGI "

    " KÜLASTAGE MEIE E-POODI ,SIIS KOOS HOMSEGA SÜNNIB KA LOOTUS "


Epood > APTEEGIKAUBAD > haavaplaastrid; teibid >pihustatav plaaster 40ml

Pihustatav plaaster  40ml

Spray ehk pihustatav plaaster on aerosool , mis on mõeldud kaitsmaks naha pinnapealseid haavu välistegurite eest. See innovaatiline haavakaitse lahendus võimaldab kaitsta naha pinnapealseid haavu ka väga suures ulatuses ning hästi ka kohtades kus tava-plaaster ei taha hästi püsida.Aerosool tekitab nahale läbipaistva veekindla kile - nagu teise naha , mis aitab nahal loomulikult taastuda.Kasutuskordi umbes 50.
Tootevalikud:
Nimetus Hind
pihustatav plaaster 4.20 EUR
«
»