Eesti English Русский

                              TERE  TULEMAST  !  


					

OÜ HINGEHOID on 100%- liselt Eesti kapitalil 2012 aastal loodud ettevõte. Meie peamiseks tegevusalaks on invatarvete , hooldus- ja põetusvahendite maaletoomine  ning edasimüük nii lõpptarbijale kui ka raviasutustele ( haiglad, hooldus-, põetus- ja taastusraviasutused ning vanadekodud ). Oma professionaalse meeskonnaga, panustame toodete kvaliteedile ja heale teenindusele - lootes ära teenida abivajajate kõige suurima rahulolu.
OÜ Hingehoid suureks eesmärgiks on jõuda abivajajateni eelkõige Eestis, aga ka naaberriikides, pakkudes kõigile inimväärikat elu kõige kaasaegsemate abivahenditega.

www.invamed.ee vahendusel oleme valmis Teid teenindama 24h ööpäevas.

          " MÕELGE SELLELE, ET TÄNAST PÄEVA EI TULE ENAM KUNAGI "

    " KÜLASTAGE MEIE E-POODI ,SIIS KOOS HOMSEGA SÜNNIB KA LOOTUS "


 KKK - KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED :

K: Kui ma ostan või laenutan IAK-ga soodustatud tingimustel, mis maksab abivahendi transport minuni, sest e-poes on kirjas transpordikulu?


V: Soodustatud tingimustel IAK-ga ostes või laenutades Teie kauba transpordi eest ei tasu (kehtib üle Eesti). Abivahend tuuakse Teile koju, seadistatakse ning õpetatakse kasutama tasuta. Transpordikulu lisandub ostudele, mis ostetakse ilma soodustatud tingimusteta ehk ostja maksab 100% kogu kauba maksumusest ise.

K: Kes väljastab arstitõendi, et taotleda endale Isikliku Abivahendi Kaart ( IAK ) ?

V: Lihtsamate abivahendite puhul sobib tõend, mille on väljastanud kas perearst või raviarst.Keerukamate ning kallimate abivahendite puhul on nõutav erialaarsti tõend või rehabilitatsiooniplaan.

K: Kui "Abivahendi nõustamise teenuse" lehel ei ole toodud minu maakonnas teenindava terapeudi nime ja telefoninumbrit, kes siis minu juurde koju tuleb?

V: Kui olete tellinud "Teenuste" alt abivahendi nõustamise teenuse, antakse Teile konkreetselt teada, kes ja millal tuleb Teile sobival ajal Teie juurde teenust osutama.Meie ettevõte pakub antud teenust hetkel ainult Tallinnas.

K: Kas kaup tuuakse ka viiendale korrusele ja kas ka saartele?

V: Jah, kaup tuuakse Teie maja (korteri) ukseni olenemata, mis korrusel elate, kui olete valinud transpordi viisiks "kaup kulleriga koju" ning tasunud selle kohta eraldi esitatud arve. Tooted tõstetakse Teie poolt näidatud tuppa ja selle eest lisatasu maksma ei pea.Kauba transport ning kohaletoimetamine toimub üle Eesti - samuti saartele.

K: Mis siis kui kaup ei sobi või ei meeldi?

V: Kui ostetud kaup - kaubad Teile mingil põhjusel ei sobi või ei meeldi, siis on võimalus Teil 14 päeva jooksul toode
tagastada, tasudes ise tagasisaatmise/toimetamise kulude eest ning algse ostu eest tasutud raha 100% tagasi saada.

K: Kuidas ostu eest tasuda saab?

V: Kui sooritate tellimuse, siis saadame Teie mailile arve, mis tuleb Teil siis tasuda .

K: Kust tooted pärit on?

V: Hingehoid OÜ (
www.invamed.ee) müüb enamjaolt Euroopa Liidu ettevõtjate poolt disainitud ja toodetud tooteid, mis osadel juhtudel valmistatkase ka Türgis ning Hiinas .

K: Kas tellitud tooted saabuvad detailidena?

V: Jah, osad tooted saabuvad tõesti detailidena (nt: potitoolid; ratastoolid; mööbel; suuremad abivahendid). Seda põhjusel, et näiteks kokkupandud toolidel või mööblil on suurem oht transportimisel kannatada saada, kui korralikult pakendatud detail idel.
«
»